facebook google+ youtube

Novinky 2018

Nádoba NUK

Všichni máme doma spoustu věcí, které vyžadují speciální zacházení. Často bývá problém efektivně využít úložné prostory, kterých navíc není nikdy dostatek. Správným skladováním můžeme výrazně prodloužit životnost našich věcí a zároveň omezíme vznik nepořádku.
Víceúčelové nádoby NUK vám pomohou skvěle roztřídit všechny nezbytnosti ve vašich domácnostech – od kuchyně po garáž. Náš inteligentní systém uchovávání věcí vám pomůže udržovat pořádek v prádelně, šatně, kuchyni, koupelně nebo v dětském pokoji. Chytrá správa prostoru v dílně má také své výhody – funkční a pohodlný pracovní prostor znamená větší komfort při práci a snadný přístup k nářadí. Nádoby mohou také sloužit jako přihrádky na různé maličkosti, školní a kancelářské potřeby, množství hraček a dalších drobností. S našimi nádobami snadno roztřídíte předměty každodenní potřeby, potraviny nebo mycí a čistící prostředky.
V kuchyňské skříňce vám tento úložný systém usnadní přístup k mycím a čistícím prostředkům, zabrání vytečení tekutých prostředků, detergentů a dalších přípravků. Nádoby jsou dostupné v různých rozměrech. Mohou nahradit šuplíky a hravě se vejdou do všech standardních kuchyňských linek.
Malé nádobky na koření můžete využít jako organizéry do šuplíků a hluboké nádoby skvěle zafungují jako domácí spižírna. Největší výhodou je jejich objem a možnost pohodlného přenášení z místa na místo. Jsou vyrobené z pružného a průhledného plastu, což usnadňuje dohledání uložených věcí. Kolečka a rukojeť zajišťují mobilitu a snadné přemisťování ve skříních a skříňkách. Nožky plní funkci brzd. Hladký povrch usnadňuje čištění.

SORTIBOX

Tradiční koš ve skříňce pod dřezem pomalu ale jistě střídají praktické systémy na třídění odpadu s rychlou dostupností, pohodlným vyprazdňováním a jednoduchým čištěním. Náš mini-kontejner Sortibox splňuje všechny tyto předpoklady a dává vám možnost pohodlně třídit. Je chytře navržený, esteticky zpracovaný a objemný (20 l). Jeho konstrukce je speciálně navržená tak, aby se vešel i do omezených prostor a umožňuje sestavit jednotlivé segmenty do řad nebo sloupců.

 

BINEER

Zásobník do dílny Bineer je vyroben z kvalitního plastu. Je vhodný pro skladování velkého množství malých spojovacích materiálů nebo menšího nářadí ve vaší dílně nebo garáži. Zásobníky jsou stohovatelné. Snadno tak vytvoříte stabilní vertikální segmenty. Dají se také skládat do řad a spojovat přiloženými spojkami, nebo zavěsit na speciální nástěnnou tabuli. Poskytují velmi pohodlný přístup k uloženým věcem.

RATOLLA

Strukturovaný povrch květináčů a truhlíků z exotické kolekce RATOLLA věrně imituje ratanový úplet. Různorodé sady jsou dle výběru vybaveny podložkami se samoblokujícím systémem, háky k zavěšení na zábradlí, závěsným systémem nebo speciální vložkou pro úsporné zavlažování, která hromadí přebytek vody na dně květináče. Kolekce je dostupná v oblíbených tvarech a rozměrech ve čtyřech univerzálních barvách.

  RESPANA

Milovníci minimalistických, ale odvážných řešení obvykle hledají jednoduchý, avšak originální styl. Kolekce Respana je přímou odpovědí na tyto požadavky, protože se v ní snoubí funkčnost s elegancí. Celá škála modelů a šíře jejich využití umožňuje vytvořit různorodé kompozice, které budou výrazným designovým prvkem. Celá řada je dostupná v široké škále nejpopulárnějších barev a je vybavená závěsným systémem nebo podložkami se samoblokujícím systémem.
Respana PLANTER - INSPEKT

Přenosný sadbovač Respana je nedílnou součástí každé zahrady a v těžkých klimatických podmínkách také nejjednodušším řešením pro pěstování rostlin. Tento miniaturní skleník s dobrou ventilací a kontrolou vlhkosti nezabere doma příliš mnoho místa a vytváří ideální podmínky pro růst sazenic. Pěstování mladé zeleniny, bylinek nebo menších teplomilných rostlin, které jsou citlivé na atmosférické změny, nám dává vždycky mnoho radosti. Objemná vana tohoto pařeniště je vybavená vzpěrou, která zvyšuje stabilitu jeho stěn. Lehké průsvitné víko s regulovatelnými ventilačními otvory zajišťuje dokonalé mikroklima a zabraňuje zapaření rostlin. Zároveň chrání sazenice před hmyzem. Mini skleník je vybaven sadou krátkých a dlouhých nožek, které můžeme s ohledem na aktuální sezónu a pohodlí práce libovolně měnit.
Řada květináčů IML

Vsadili jsme na rozmanitost! Výsledkem je absolutní aranžérská klasika v podobě dekorativních obalů na květináče, které dostaly ten nejkrásnější grafický kabátek. Nová technologie dovoluje v individuálních objednávkách použít téměř libovolnou barvu nebo vzor. Tato řada je pro všechny, kteří milují botanické motivy a ozdoby v romantickém retro nebo etno stylu. Správně sladěné obaly zajistí, že vaše parapety a kuchyňské linky prokouknou. Vkusně prolomí bílé nebo pastelové plochy, které se v moderním bydlení často objevují. Poslouží vám také jako nádobky na všemožné drobnosti v kuchyni, koupelně, dětských pokojích, v domácí kanceláři nebo pracovně. Obaly s různou šířkou okraje jsou k mání ve 4 rozměrech a v mnoha barevných provedeních. .

STYLE and CHIC

Příroda přináší mnoho vizuálně efektivních inspirací, které vnášejí do našich domovů pozitivní energii a umocňují naši vnitřní pohodu. Dekorativní kolekce Style&Chic se subtilními ornamenty je reakcí na v poslední době populární ekologický styl života. Spojení hřejivých zemních barev, odstínů šedé, mistrovských krajkových motivů a jednoduché geometrie vyřezávaných motivů listů a bambusových výhonků vytvářejí při pohledu na květináče Lace, Naturo, Tree i City velmi originální a lehce extravagantní dojem.

SANDY

Atmosféra a komfort, funkčnost a design - to vše spojuje mrazuvzdorná kolekce Sand a Sandy. Jedná se o výjimečně zdobené květináče. Inspirací pro vznik této kolekce byla tradiční, ručně dělaná keramika. Povrch květináčů je zušlechtěn jemnými vertikálními nebo horizontálními vlnkami, které imitují písčité roviny zvlněné na povrchu pouštním vánkem. Jsou ozdobou veřejných prostor, hotelových předzahrádek a rezidencí. Dokonale se hodí na terasy, do zimních zahrad nebo na verandy. Květináče Sand a Sandy jsou odolné vůči slunečnímu záření, nízkým teplotám a mechanickým poškozením.
UMBRELLA - Podstavec pod slunečník

Když nám na zahradě chybí přírodní stín a horké letní slunce začíná být nepříjemné, stávají se slunečníky přirozenou součástí letní zahrady. Ke každému slunečníku pak patří správně zvolený podstavec, který zajistí bezpečnost a stabilitu našeho slunečníku. A právě těmito vlastnostmi disponuje podstavec Umbrella Base po naplnění struskou nebo směsí písku a vody. Podstavec je neuvěřitelně pevný a je vyroben z plastu odolného vůči atmosférickým vlivům. Podstavec je kompatibilní s většinou běžně dostupných slunečníků a je k mání ve čtyřech populárních barvách.

 

Zahradní box

Jak rozplánovat a vhodně vybavit odpočinkovou zónu ve velké otevřené zahradě, na balkoně či terase, aby bylo jednoduché udržovat pořádek? Při plánování úložných prostor pro uchovávání domácích potřeb se vyplatí sáhnout po nábytku s funkcí úschovy. Objemný zahradní box Prosperplast vám pomůže ovládnout každý nepořádek. Je praktickým a díky kolečkům také lehce přemístitelným pomocníkem. Box je lehký, odvětraný a chrání uschované předměty před náhlým deštěm. Lehce v něm uschováte polštáře ze zahradního nábytku, deky, zahradní potřeby, menší nábytek nebo hračky pro děti. Vestavěný držák s možností uzamčení vám dovolí zamknout cennější věci uvnitř. Boční strany mají mozaikovou strukturu a jsou zdobené imitací ratanového výpletu. Kvalitní, bezúdržbový box je odolný vůči atmosférickým vlivům a nemusí se nijak konzervovat. Jednotlivé části boxu se zacvakají do sebe, takže vám jeho sestavení nezabere moc času. Dostupný v barvě umbra a antracit.

vozík Load&go

Práce na zahradě si žádá nástroje, které usnadní a zpříjemní úklid okolo vašeho obydlí. Jednou z takových pomůcek je univerzální a velmi objemný vozík Load&Go, který se vyznačuje lehkou a stabilní konstrukcí. Stavba vozíku je velmi důmyslná. Umožňuje stejně pohodlně náklad, tlačit před sebou nebo táhnout za sebou a přemístit zahradní odpad, drobné nářadí, sníh nebo dřevo do krbu pohodlně přesně tam, kam chcete.

 

 

 

 

Vana na náklad je vyrobená z odolného plastu a je vybavená držákem na bezkonkurenční lopato-hrábě Rake Loader. Toto inteligentní řešení typu 2v1 zvyšuje komfort a efektivitu hrabání většího množství listí, trávy nebo sypkých materiálů. Lopato-hrábě jsou vybaveny velkými zuby a hliníkovou násadou s rukojetí.