facebook google+ youtube

Novinky 2019

Sandy Bowl

 

Inspirací pro vznik kulatých květináčů z řady SANDY byla tradiční, ručně dělaná keramika. Dekorativní vzhled květináčů podtrhuje jejich efektivní svislé vroubkování.

 

 

Splofy

Kolekce Splofy upoutává pozornost svou jedinečnou strukturou na povrchu a svým stylem i provedením odkazuje k tradiční ruční výrobě.
Květináče jsou velmi příjemné na dotyk a jejich jedinečná struktura věrně imituje úplet z hrubé příze. Kolekce tak vzdává hold tradičním produktům hand made a dokonale reaguje na aktuální trendy.
Květináče jsou k mání v neutrálních i pastelových barvách a jsou opravdovým prodejním hitem.

Boardee

Nechali jsme se inspirovat neutuchající popularitou rustikálního stylu a vytvořili kolekci květináčů Boardee, které se skvěle hodí do všech moderních interiérů. Jednoduchý design, který napodobuje nádoby vyrobené z malých latí, zaručuje, že se květináče budou vyjímat doma i na zahradě. Díky paletě zemitých odstínů s nimi vytvoříte opravdu krásná aranžmá.

Krmítka Birdyfeed

Krmítka vznikla pro ty, kteří chtějí přikrmovat ptáčky a usnadnit jim přežití v mrazivém zimním počasí. Pozorování ptactva v kterémkoliv ročním období je skvělým způsobem, jak naučit děti myslet proekologicky. Konstrukce krmítek vám umožní jejich libovolné umístění. Můžete je pověsit na provaz, nasadit na kůl, připevnit k větvi nebo balkonovému zábradlí. Snadno tak najdete místo, které dravcům znemožní útok na ptáčky. Šikmá stříška chrání krmení před deštěm a sněhem. Krmítka mají dekorativní vzhled a jejich jednoduchá konstrukce umožňuje snadnou údržbu.

 

 

Orient

Ornament na povrchu květináče odkazuje k tradičním vzorům dálného východu. Je to detail, který skvěle doplní váš interiér a vnese do něho trochu orientální nálady.

 

 

 

Wheaty

Kulatý květináč s jedinečným povrchem, který napodobuje ručně pletené košíky a nádoby ze suchých trav.

 

 

 

inspekt Respana Planter Wood Set

Přenosný sadbovač poskytne ideální podmínky vašim sazenicím. Je vybaven průhledným víkem s regulovatelnými odvětrávacími otvory. Originalitu sadbovače podtrhují nohy vyrobené z tvrdého světlého dřeva. Tento dekorativní prvek je spojením funkčnosti a nadčasové elegance stylu art deco.

 

 

 

Mobile Platform

Mobilní podložka, která usnadňuje přemisťování velkých květináčů. Je vybavena systémem čtyř nezávislých a stabilních válečků s možností otáčení o 360°, takže se snadno pohybuje všemi směry.

 

 

Úložné boxy Truck Plus a přepravka na nářadí Cargo Plus