facebook google+ youtube

B2B

Pokud jste naším zákazníkem, můžete zadávat objednávky v době, která vám nejvíce vyhovuje. Platforma umožňuje hlavně jednoduché zadávání objednávek díky funkci hromadného objednávání napříč celým sortimentem. To je jen několik věcí, na které jsme se zaměřili při vývoji platformy, která pomůže našemu společnému byznysu.

Platforma B2B přináší nový rozměr obsluhy a prodeje prostřednictvím systému. Umožňuje automatizovat spolupráci mezi obchodními partnery. Platforma vznikla s cílem zvýšit spokojenost klienta, umožnit mu větší zapojení do byznysových procesů a mít nad nimi kontrolu. Víme, že pro B2B klienty je každá minuta drahá. Díky zjednodušenému procesu objednávání můžete své nákupy realizovat tak, abyste si mohli co nejjednodušeji zadat objednávku, vytvořit si seznam nejčastěji kupovaných položek nebo opakovat svoje minulé objednávky jen na pár kliknutí. Dále můžete prohlížet historii objednávek a faktur a mít tak neustálý přehled.

B2B PLATFORM

Pokud máte zájem o obchodní spolupráci anebo jste již našim zákazníkem a chcete získat přístup do B2B e-shopu a využívat všechny jeho funkce, kontaktujte nás prosím s tímto požadavkem na níže uvedené e-mailové adrese.